FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Multiplex ice machine parts and accessories.
- Authorized Multiplex dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Multiplex 020003596 ice machine parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Multiplex 020003596 9 Inch Electric High Torque Motor Stainless Steel with Machined Ferrized Components
| Manufacturer | Multiplex |
|---|---|
| Model Number | 020003596 |
| Manufacturer Part # | 020003596 |
| Height | 8.75" |
| Width | 9.5" |
| Depth | 19.25" |
| Weight | 13.91 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Multiplex 020003596 Mtr 115v High Torque Cha Mfered
