RestaurantSupply.com is your trusted source for Multiplex rapid cook and high speed hybrid microwave ovens.
- Authorized Multiplex dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Multiplex 020003207 rapid cook and high speed hybrid microwave ovens
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Multiplex 020003207 6.6 Inch Electric Procon Pump Motor
| Manufacturer | Multiplex |
|---|---|
| Model Number | 020003207 |
| Manufacturer Part # | 020003207 |
| Height | 1" |
| Width | 6.6" |
| Depth | 8.2" |
| Weight | 0.09 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Multiplex 020003207 Harness 230v Procon Pump /motor