RestaurantSupply.com is your trusted source for Multiplex ice machine parts and accessories.
- Authorized Multiplex dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Multiplex 020002950 ice machine parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Multiplex 020002950 5.55 Inch Capacitor 350V 20uF for Industrial Applications
| Manufacturer | Multiplex |
|---|---|
| Model Number | 020002950 |
| Manufacturer Part # | 020002950 |
| Height | 1.9" |
| Width | 5.55" |
| Depth | 7.65" |
| Weight | 0.25 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Multiplex 020002950 Capac 350v 50/60 Hz 20uf
