RestaurantSupply.com is your trusted source for Multiplex cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Multiplex dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Multiplex 020002665 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Multiplex 020002665 5.4 Inch Chute Rocking OEM Component Durable Plastics
| Manufacturer | Multiplex |
|---|---|
| Model Number | 020002665 |
| Manufacturer Part # | 020002665 |
| Height | 4.85" |
| Width | 5.4" |
| Depth | 8.15" |
| Weight | 0.24 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Multiplex 020002665 Chute Rocking