RestaurantSupply.com is your trusted source for Multiplex ice machine parts and accessories.
- Authorized Multiplex dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Multiplex 020000867 ice machine parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Multiplex 020000867 21 Inch Stainless Steel Paddle Work Area with Corrosion Resistance
| Manufacturer | Multiplex |
|---|---|
| Model Number | 020000867 |
| Manufacturer Part # | 020000867 |
| Height | 4" |
| Width | 21.5" |
| Depth | 26.88" |
| Weight | 3.39 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Multiplex 020000867 Paddle Wh Area
