Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Grindmaster coffee cappuccino espresso equipment and accessories.
- Authorized Grindmaster dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Grindmaster 02.CC0143.BLB coffee cappuccino espresso equipment and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Grindmaster 02.CC0143.BLB 7.7 Inch Commercial Mixer with stainless steel components
| Manufacturer | Grindmaster |
|---|---|
| Model Number | 02.CC0143.BLB |
| Manufacturer Part # | 02.CC0143.BLB |
| Height | 1.55" |
| Width | 7.7" |
| Depth | 8.65" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Grindmaster 02.CC0143.BLB Lola6 Mixer