Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Master-Bilt aftermarket commercial refrigeration parts and accessories.
- Engineered to match existing Master-Bilt units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Master-Bilt 02-71675 commercial refrigeration parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Master-Bilt 02-71675 2 Inch Power Relay 25a/277vac Turbo Air Black Tan
| Fits with Manufacturer | Master-Bilt |
|---|---|
| Model Number | 02-71675 |
| Manufacturer Part # | 02-71675 |
| Height | 1.75" |
| Width | 2" |
| Depth | 2.75" |
| Weight | 0.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Indonesia |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Master-Bilt 02-71675 Power Relay 25a/277vac, Can Be Black Or Tan In Color, Turbo Air For Models Msf49/g2/gst49df
