Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Turbo Air commercial refrigeration parts and accessories.
- Authorized Turbo Air dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Turbo Air 02-71347 commercial refrigeration parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Master-Bilt 02-71347 1.38 Inch Start Capacitor 200VAC 50/60Hz Commercial Use
| Manufacturer | Master-Bilt |
|---|---|
| Model Number | 02-71347 |
| Manufacturer Part # | 02-71347 |
| Height | 2.88" |
| Width | 1.38" |
| Depth | 1.5" |
| Weight | 0.25 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Master-Bilt 02-71347 Start Capacitor, 200vac 50/60hz, Masterbilt, Turbo Air