Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Master-Bilt commercial refrigeration parts and accessories.
- Authorized Master-Bilt dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Master-Bilt 02-71346 commercial refrigeration parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Master-Bilt 02-71346 Run Capacitor 230Vac 10uf Master-Bilt Turbo Air
| Manufacturer | Master-Bilt |
|---|---|
| Model Number | 02-71346 |
| Manufacturer Part # | 02-71346 |
| Height | 2.5" |
| Width | 1.13" |
| Depth | 1.13" |
| Weight | 0.05 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Master-Bilt 02-71346 Run Capacitor 230vac 50/60hz, 10uf Hbl27ye1, Masterbilt, Turbo Air
