Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Master-Bilt commercial refrigeration parts and accessories.
- Authorized Master-Bilt dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Master-Bilt 02-71298 commercial refrigeration parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Master-Bilt 02-71298 1.5 Inch Door Switch for Turbo Air Models Sp201r Sd White
| Manufacturer | Master-Bilt |
|---|---|
| Model Number | 02-71298 |
| Manufacturer Part # | 02-71298 |
| Height | 2.13" |
| Width | 1.5" |
| Depth | 1.5" |
| Weight | 0.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Master-Bilt 02-71298 Door Switch White 1.5a/125vac .5a/250vac, Master-bilt, Turbo Air For Models Sp201r Sd
