Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Master-Bilt aftermarket commercial refrigeration parts and accessories.
- Engineered to match existing Master-Bilt units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Master-Bilt 02-71133 commercial refrigeration parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Master-Bilt 02-71133 Shelf Clip 11/16 Inch Off-white Turbo Air
| Fits with Manufacturer | Master-Bilt |
|---|---|
| Model Number | 02-71133 |
| Manufacturer Part # | 02-71133 |
| Height | 1" |
| Width | 0.75" |
| Depth | 1.63" |
| Weight | 0.05 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Master-Bilt 02-71133 Shelf Clip, Off-white 1-3/8"t X 11/16"w X 1-1/16"d, Turbo Air
