RestaurantSupply.com is your trusted source for Master-Bilt walk-in refrigerators and freezers.
- Authorized Master-Bilt dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Master-Bilt 02-71043 walk-in refrigerators and freezers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Master-Bilt 02-71043 1 Inch Aluminum Evaporator Coil Air-Cooled 111 Supply Points
| Manufacturer | Master-Bilt |
|---|---|
| Model Number | 02-71043 |
| Manufacturer Part # | 02-71043 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Master-Bilt 02-71043 Evaporator Coil #30270m1 111 Spt 4