Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Master-Bilt walk-in refrigerators and freezers.
- Authorized Master-Bilt dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Master-Bilt 02-70954 walk-in refrigerators and freezers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Master-Bilt 02-70954 22 Inch Shelf Stainless Steel Commercial Storage Support
| Manufacturer | Master-Bilt |
|---|---|
| Model Number | 02-70954 |
| Manufacturer Part # | 02-70954 |
| Height | 1.8" |
| Width | 23.5" |
| Depth | 24.8" |
| Weight | 5.35 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Master-Bilt 02-70954 22 In X 23 1/2 In Shelf