RestaurantSupply.com is your trusted source for Scotsman ice machine parts and accessories.
- Authorized Scotsman dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Scotsman 02-4381-02 ice machine parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Scotsman 02-4381-02 1 Inch Evaporator Water Inlet Spout Stainless Steel
| Manufacturer | Scotsman |
|---|---|
| Model Number | 02-4381-02 |
| Manufacturer Part # | 02-4381-02 |
| Height | 0.8" |
| Width | 1" |
| Depth | 1.45" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Scotsman 02-4381-02 Evaporator Water Inlet Spout
