RestaurantSupply.com is your trusted source for Scotsman ice machine parts and accessories.
- Authorized Scotsman dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Scotsman 02-4310-01 ice machine parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Scotsman 02-4310-01 12 Inch Ice Machine Frame Door Stainless Steel
| Manufacturer | Scotsman |
|---|---|
| Model Number | 02-4310-01 |
| Manufacturer Part # | 02-4310-01 |
| Height | 2.75" |
| Width | 11.95" |
| Depth | 29.3" |
| Weight | 0.65 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Scotsman 02-4310-01 Frame Door Cu30 L
