RestaurantSupply.com is your trusted source for Hatco countertop hot food display warmers.
- Authorized Hatco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hatco 02.41.022.00 countertop hot food display warmers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hatco 02.41.022.00 4.15 Inch 60A 300V Fuse Block Electric
| Manufacturer | Hatco |
|---|---|
| Model Number | 02.41.022.00 |
| Manufacturer Part # | 02.41.022.00 |
| Height | 2.5" |
| Width | 4.15" |
| Depth | 6.25" |
| Weight | 0.84 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hatco 02.41.022.00 Fuse Block 60a 300v 4p
