Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Hatco aftermarket steam tables and food wells.
- Engineered to match existing Hatco units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Hatco 02.40.015 steam tables and food wells
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hatco 02.40.015 Lwco Probe Low Water Cut-off for Hatco Food Rethermalizers
| Fits with Manufacturer | Hatco |
|---|---|
| Model Number | 02.40.015 |
| Manufacturer Part # | 02.40.015 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 4" |
| Weight | 0.12 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hatco 02.40.015 Low Water Cut-off Probe (lwco), Hatco Food Rethermalizer Fr2-3 Fr2-3b Fr2-4 Fr2-4b, Fr2-6 Fr2-6b Fr2-9 Fr2-9b
