RestaurantSupply.com is your trusted source for Hatco aftermarket heat lamps.
- Engineered to match existing Hatco units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Hatco 02-30-265 heat lamps
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hatco 02-30-265 1-7/8 Inch Diameter Appliance Lamp Shatterproof Coated
| Fits with Manufacturer | Hatco |
|---|---|
| Model Number | 02-30-265 |
| Manufacturer Part # | 02-30-265 |
| Height | 3.5" |
| Width | 2" |
| Depth | 2" |
| Weight | 0.05 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hatco 02-30-265 Shatterproof Coated Light Bulb, 130v 40w 3-1/2" Long 1-7/8" Dia., No Interior Frosting, Marshall Air Warmer Kk6
