RestaurantSupply.com is your trusted source for Hatco countertop hot food display warmers.
- Authorized Hatco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hatco 02.30.100.00 countertop hot food display warmers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hatco 02.30.100.00 4.88 Inch Lamp 250w 240v Clear Incandescent Light
| Manufacturer | Hatco |
|---|---|
| Model Number | 02.30.100.00 |
| Manufacturer Part # | 02.30.100.00 |
| Height | 4.81" |
| Width | 4.88" |
| Depth | 6.38" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hatco 02.30.100.00 Lamp 250w 240v Clr Inf Ctd