RestaurantSupply.com is your trusted source for Hatco countertop hot food display warmers.
- Authorized Hatco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hatco 02.30.069.00 countertop hot food display warmers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hatco 02.30.069.00 4.9 Inch Clear Incandescent Lamp 250w 120v
| Manufacturer | Hatco |
|---|---|
| Model Number | 02.30.069.00 |
| Manufacturer Part # | 02.30.069.00 |
| Height | 4.85" |
| Width | 4.9" |
| Depth | 6.5" |
| Weight | 0.38 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hatco 02.30.069.00 Lamp 250w 120v Clr Inf Ctd