Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
AllPoints 02-21804-2018 29 1/16 Inch Gasket Assembly to Anthony 62 9/16 Inch
| Fits with Manufacturer | Anthony |
|---|---|
| Model Number | 02-21804-2018 |
| Manufacturer Part # | 02-21804-2018 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0 |
| Hazardous | False |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Anthony 02-21804-2018 Gasket Assy G&m Acii S 29 1/16 X 62 9/16