RestaurantSupply.com is your trusted source for Hatco aftermarket cooking equipment accessories and gas connectors.
- Engineered to match existing Hatco units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Hatco 02-19-168 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hatco 02-19-168 2.5 Inch Toggle Switch with 6a125 and 3a250 Wire Leads
| Fits with Manufacturer | Hatco |
|---|---|
| Model Number | 02-19-168 |
| Manufacturer Part # | 02-19-168 |
| Height | 1" |
| Width | 2.5" |
| Depth | 4" |
| Weight | 0.05 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hatco 02-19-168 6a/125 3a/250 Wire Leads
