RestaurantSupply.com is your trusted source for Hatco countertop hot food display warmers.
- Authorized Hatco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hatco 02.19.076 countertop hot food display warmers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hatco 02.19.076 3.55 Inch Green DPST Switch Rocker Electric Control
| Manufacturer | Hatco |
|---|---|
| Model Number | 02.19.076 |
| Manufacturer Part # | 02.19.076 |
| Height | 1.4" |
| Width | 3.55" |
| Depth | 6.9" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Mexico |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hatco 02.19.076 Switch Rocker 250v Green Dpst
