RestaurantSupply.com is your trusted source for Hatco aftermarket toasters and breakfast equipment.
- Engineered to match existing Hatco units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Hatco 02-19-021 toasters and breakfast equipment
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hatco 02-19-021 4 Inch On/off/on Rotary Selector Switch to Control Hatco Equipment
| Fits with Manufacturer | Hatco |
|---|---|
| Model Number | 02-19-021 |
| Manufacturer Part # | 02-19-021 |
| Height | 1.5" |
| Width | 4" |
| Depth | 4.5" |
| Weight | 0.3 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Gambia |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hatco 02-19-021 On/off/on Rotary Selector Switch E226 A-270 # 421088, Selctor Knob A1904 W-286 # 221158, Hatco Toasters 105e Trh Tk Tq 700
