RestaurantSupply.com is your trusted source for Hatco countertop hot food display warmers.
- Authorized Hatco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hatco 02.18.283.00 countertop hot food display warmers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hatco 02.18.283.00 Wire 6.1 Inch 8 Gauge Red XLPE Electrical Wire
| Manufacturer | Hatco |
|---|---|
| Model Number | 02.18.283.00 |
| Manufacturer Part # | 02.18.283.00 |
| Height | 0.7" |
| Width | 6.1" |
| Depth | 8.65" |
| Weight | 0.08 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hatco 02.18.283.00 Wire 8ga Red 150c Xlpe