RestaurantSupply.com is your trusted source for Hatco countertop hot food display warmers.
- Authorized Hatco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hatco 02.18.128.00 countertop hot food display warmers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hatco 02.18.128.00 9 Inch Cord L14 20 Amp High Temperature Heavy Duty
| Manufacturer | Hatco |
|---|---|
| Model Number | 02.18.128.00 |
| Manufacturer Part # | 02.18.128.00 |
| Height | 2.4" |
| Width | 9.3" |
| Depth | 9.35" |
| Weight | 1.43 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hatco 02.18.128.00 Cord L14 20/st 20a 105c 78"
