RestaurantSupply.com is your trusted source for Hatco countertop hot food display warmers.
- Authorized Hatco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hatco 02.18.004.00 countertop hot food display warmers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hatco 02.18.004.00 7.3 Inch Red Wire 14 Gauge Copper for Commercial Use
| Manufacturer | Hatco |
|---|---|
| Model Number | 02.18.004.00 |
| Manufacturer Part # | 02.18.004.00 |
| Height | 1.6" |
| Width | 7.3" |
| Depth | 7.95" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hatco 02.18.004.00 Wire 14ga Red 200c
