RestaurantSupply.com is your trusted source for Other cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 02-17218-0070 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
AllPoints 02-17218-0070 29 3/4 Inch Gasket Assembly for 2 Door Unit
| Manufacturer | Anthony |
|---|---|
| Model Number | 02-17218-0070 |
| Manufacturer Part # | 02-17218-0070 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Anthony 02-17218-0070 Gasket Assy 2 Dr 29 3/4 X 73