RestaurantSupply.com is your trusted source for Hatco dishwashing parts and accessories.
- Authorized Hatco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hatco 02.17.046 dishwashing parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hatco 02.17.046 24 Volt Transformer for Hatco Hot Water Dispenser
| Manufacturer | Hatco |
|---|---|
| Model Number | 02.17.046 |
| Manufacturer Part # | 02.17.046 |
| Height | 2.7" |
| Width | 2.9" |
| Depth | 5.5" |
| Weight | 2.05 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hatco 02.17.046 Transformer, 24v Secondary 208/240v Primary 50va, Hatco Hot Water Dispenser Awd-12
