Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Other aftermarket cooking equipment accessories and gas connectors.
- Engineered to match existing Other units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Other 02-16199-0011 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
AllPoints 02-16199-0011 Gasket for Mavrik Commercial Cooking Equipment
| Fits with Manufacturer | Anthony |
|---|---|
| Model Number | 02-16199-0011 |
| Manufacturer Part # | 02-16199-0011 |
| Height | 4" |
| Width | 16" |
| Depth | 19" |
| Hazardous | False |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Anthony 02-16199-0011 Gasket