RestaurantSupply.com is your trusted source for Hatco countertop hot food display warmers.
- Authorized Hatco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hatco 02-16-169-00 countertop hot food display warmers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hatco 02-16-169-00 2.33 Inch Capillary 2080 mm Thermostat Component
| Manufacturer | Hatco |
|---|---|
| Model Number | 02-16-169-00 |
| Manufacturer Part # | 02-16-169-00 |
| Height | 1.38" |
| Width | 2.33" |
| Depth | 3.4" |
| Weight | 0.25 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hatco 02-16-169-00 T Stat Capilary 2080 Mm 150c
