Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Hatco aftermarket countertop hot food display warmers.
- Engineered to match existing Hatco units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Hatco 02.16.146.00 countertop hot food display warmers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hatco 02.16.146.00 2 Inch Mechanical Air Thermostat Limit Switch 200F
| Fits with Manufacturer | Hatco |
|---|---|
| Model Number | 02.16.146.00 |
| Manufacturer Part # | 02.16.146.00 |
| Height | 1" |
| Width | 2" |
| Depth | 4" |
| Weight | 0.05 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hatco 02.16.146.00 T Stat Limit Mech Air 200f Man
