RestaurantSupply.com is your trusted source for Hatco toasters and breakfast equipment.
- Authorized Hatco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hatco 02.16.122 toasters and breakfast equipment
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hatco 02.16.122 4 Inch Hi Limit Switch for Toaster 167F Safety
| Manufacturer | Hatco |
|---|---|
| Model Number | 02.16.122 |
| Manufacturer Part # | 02.16.122 |
| Height | 0.45" |
| Width | 4" |
| Depth | 6.55" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hatco 02.16.122 Hi-limit 167f, Hatco Toaster Tq-1200 Tq-400 Tq-400ba Tq-405 Tq-800, Tq-800ba Tq-800h Tq-800hba Tq-805
