RestaurantSupply.com is your trusted source for Hatco aftermarket countertop hot food display warmers.
- Engineered to match existing Hatco units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Hatco 02.16.066 countertop hot food display warmers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hatco 02.16.066 Thermostat Flat Left Stem and 1/4 Inch Terminal
| Fits with Manufacturer | Hatco |
|---|---|
| Model Number | 02.16.066 |
| Manufacturer Part # | 02.16.066 |
| Height | 1.7" |
| Width | 1.5" |
| Depth | 4" |
| Weight | 0.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hatco 02.16.066 Ego T Stat 253f 1/4" Term D Stem Flat Left, Hatco Gr2s Grsbf Knob # 22-1627
