RestaurantSupply.com is your trusted source for Hatco aftermarket countertop hot food display warmers.
- Engineered to match existing Hatco units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Hatco 02.16.057 countertop hot food display warmers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hatco 02.16.057 1-3/4 Inch Digital Temperature Display with Stainless Steel Sensor
| Fits with Manufacturer | Hatco |
|---|---|
| Model Number | 02.16.057 |
| Manufacturer Part # | 02.16.057 |
| Height | 1.5" |
| Width | 6" |
| Depth | 5" |
| Weight | 0.25 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hatco 02.16.057 Digital Temperature Display 24v, 1-3/4" W X 2" H 8ft Cable With 1/4"x 1" S/s Sensor, 1-5/8" Mt Ctrs 12" Connection Cable, Hatco Series Grsdh Grsds
