RestaurantSupply.com is your trusted source for Hatco strip warmers.
- Authorized Hatco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hatco 02-16-025A strip warmers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hatco 02-16-025A 3.1 Inch High Limit Switch Electric with Red Indicator
| Manufacturer | Hatco |
|---|---|
| Model Number | 02-16-025A |
| Manufacturer Part # | 02-16-025A |
| Height | 2" |
| Width | 3.1" |
| Depth | 6.2" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hatco 02-16-025A High Limit Switch W/red