RestaurantSupply.com is your trusted source for Hatco countertop hot food display warmers.
- Authorized Hatco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hatco 02.16.003A.00 countertop hot food display warmers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hatco 02.16.003A.00 5.1 Inch Thermostat Control 192f OEM Heat Management
| Manufacturer | Hatco |
|---|---|
| Model Number | 02.16.003A.00 |
| Manufacturer Part # | 02.16.003A.00 |
| Height | 2.6" |
| Width | 5.1" |
| Depth | 11.5" |
| Weight | 1.6 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Mexico |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hatco 02.16.003A.00 Thermostat Control 192f 3cs
