Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Hatco aftermarket countertop hot food display warmers.
- Engineered to match existing Hatco units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Hatco 02-16-003-00 countertop hot food display warmers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hatco 02-16-003-00 10 Inch Thermostat stainless steel Accurate Control
| Fits with Manufacturer | Hatco |
|---|---|
| Model Number | 02-16-003-00 |
| Manufacturer Part # | 02-16-003-00 |
| Height | 2.5" |
| Width | 1" |
| Depth | 10" |
| Weight | 0.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hatco 02-16-003-00 Thermostat
