RestaurantSupply.com is your trusted source for Hatco countertop hot food display warmers.
- Authorized Hatco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hatco 02.15.032.00 countertop hot food display warmers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hatco 02.15.032.00 3.9 Inch T Block OEM Connector for Foodservice Equipment
| Manufacturer | Hatco |
|---|---|
| Model Number | 02.15.032.00 |
| Manufacturer Part # | 02.15.032.00 |
| Height | 1.3" |
| Width | 3.9" |
| Depth | 4" |
| Weight | 0.13 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hatco 02.15.032.00 T Block 30p Pinch Snap Mt 100
