Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Other aftermarket cooking equipment accessories and gas connectors.
- Engineered to match existing Other units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Other 02-14801-0007 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
AllPoints 02-14801-0007 Door Gasket for Anthony Commercial Equipment
| Fits with Manufacturer | Anthony |
|---|---|
| Model Number | 02-14801-0007 |
| Manufacturer Part # | 02-14801-0007 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0 |
| Hazardous | False |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Anthony 02-14801-0007 Door Gasket