RestaurantSupply.com is your trusted source for Other cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 02-14800-0003 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
AllPoints 02-14800-0003 Door Gasket 12 Inch OEM to Anthony
| Manufacturer | Anthony |
|---|---|
| Model Number | 02-14800-0003 |
| Manufacturer Part # | 02-14800-0003 |
| Height | 3" |
| Width | 12" |
| Depth | 14" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Anthony 02-14800-0003 Door Gasket