RestaurantSupply.com is your trusted source for Hatco countertop hot food display warmers.
- Authorized Hatco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hatco 02.12.141.00 countertop hot food display warmers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hatco 02.12.141.00 4.3 Inch Motor Rack Pin Electric - OEM Component
| Manufacturer | Hatco |
|---|---|
| Model Number | 02.12.141.00 |
| Manufacturer Part # | 02.12.141.00 |
| Height | 3.55" |
| Width | 4.3" |
| Depth | 4.3" |
| Weight | 0.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hatco 02.12.141.00 Motor Rack W/pin 120 60hz 1rpm
