RestaurantSupply.com is your trusted source for Hatco steam tables and food wells.
- Authorized Hatco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hatco 02.12.005R steam tables and food wells
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hatco 02.12.005R Drive Motor 115v 3-1/2 Inch Plates With Extension and Clevis Pins
| Manufacturer | Hatco |
|---|---|
| Model Number | 02.12.005R |
| Manufacturer Part # | 02.12.005R |
| Height | 6.5" |
| Width | 6.3" |
| Depth | 10" |
| Weight | 3.9 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Indonesia |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hatco 02.12.005R 120v Rack Drive Motor .2 Amps 3 Ea 3-1/2" Plates With, Extension & 4 Cleves Pins Has 2 Dif Couplings, Hatco Fs Fst Fshc
