RestaurantSupply.com is your trusted source for Hatco steam tables and food wells.
- Authorized Hatco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hatco 02-12-005-00 steam tables and food wells
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hatco 02-12-005-00 Rack Motor 120 Volt 2 RPM With Fan Blade
| Manufacturer | Hatco |
|---|---|
| Model Number | 02-12-005-00 |
| Manufacturer Part # | 02-12-005-00 |
| Height | 4.25" |
| Width | 4.55" |
| Depth | 4.65" |
| Weight | 2.63 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hatco 02-12-005-00 Rack Motor 120v 2 Rpm 60hz .2 Amp W/fan Blade, Hatco Merchandising Cabinet Fsd-1 Fsd-2 Fsdt-1 Fsdt-2
