RestaurantSupply.com is your trusted source for Hatco countertop hot food display warmers.
- Authorized Hatco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hatco 02.09.304.00 countertop hot food display warmers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hatco 02.09.304.00 5.8 Inch Electric Element Toaster with 6 Passes
| Manufacturer | Hatco |
|---|---|
| Model Number | 02.09.304.00 |
| Manufacturer Part # | 02.09.304.00 |
| Height | 0.8" |
| Width | 5.8" |
| Depth | 12.8" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hatco 02.09.304.00 Element Toaster 6 Pass 208v 1650w
