RestaurantSupply.com is your trusted source for Hatco countertop hot food display warmers.
- Authorized Hatco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hatco 02.09.266E.00 countertop hot food display warmers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hatco 02.09.266E.00 8 Inch Electric Heating Element for Toasting
| Manufacturer | Hatco |
|---|---|
| Model Number | 02.09.266E.00 |
| Manufacturer Part # | 02.09.266E.00 |
| Height | 1.6" |
| Width | 8.85" |
| Depth | 17.3" |
| Weight | 0.59 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hatco 02.09.266E.00 1050w 208v Tq 3 Slice Element
