RestaurantSupply.com is your trusted source for Hatco countertop hot food display warmers.
- Authorized Hatco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hatco 02.09.256.00 countertop hot food display warmers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hatco 02.09.256.00 5.05 Inch Electric Heating Element
| Manufacturer | Hatco |
|---|---|
| Model Number | 02.09.256.00 |
| Manufacturer Part # | 02.09.256.00 |
| Height | 1" |
| Width | 5.05" |
| Depth | 12.7" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hatco 02.09.256.00 1250w 240v Tq Element