RestaurantSupply.com is your trusted source for Hatco countertop hot food display warmers.
- Authorized Hatco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hatco 02.09.251 countertop hot food display warmers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hatco 02.09.251 4.1 Inch Electric Heating Element Stainless Steel with Precise Heat
| Manufacturer | Hatco |
|---|---|
| Model Number | 02.09.251 |
| Manufacturer Part # | 02.09.251 |
| Height | 1.2" |
| Width | 4.1" |
| Depth | 11.75" |
| Weight | 0.4 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hatco 02.09.251 Heating Element 230v/1000w
