RestaurantSupply.com is your trusted source for Hatco aftermarket strip warmers.
- Engineered to match existing Hatco units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Hatco 02.09.063.00 strip warmers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hatco 02.09.063.00 13 Inch Electric Toaster Element Calrod 375w
| Fits with Manufacturer | Hatco |
|---|---|
| Model Number | 02.09.063.00 |
| Manufacturer Part # | 02.09.063.00 |
| Height | 0.5" |
| Width | 0.5" |
| Depth | 13" |
| Weight | 0.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hatco 02.09.063.00 Calrod Elenent, [ 208v 375w 1ph ] [ 13" End To End ], 12-3/4" Screw Centers, [terminals Flag W/screw [10-32 X 1/4" Screws ], Hatco, Toaster Tq 700hba
