RestaurantSupply.com is your trusted source for Hatco countertop hot food display warmers.
- Authorized Hatco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hatco 02.08.715.07 countertop hot food display warmers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hatco 02.08.715.07 1.9 Inch Electric Heating Element for Warming Units
| Manufacturer | Hatco |
|---|---|
| Model Number | 02.08.715.07 |
| Manufacturer Part # | 02.08.715.07 |
| Height | 0.1" |
| Width | 1.9" |
| Depth | 10.1" |
| Weight | 0.89 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hatco 02.08.715.07 Hwb1650w 240v 4/3 Element
